خانه / پلتفرم / PlayStation 4 / تاریخ عرضه SteamWorld Dig 2 بر روی PS4 و PS Vita اعلام شد

تاریخ عرضه SteamWorld Dig 2 بر روی PS4 و PS Vita اعلام شد

مدتی قبل، شرکت Image and Form International AB توسعه دهنده عنوان SteamWorld Dig 2، تاریخ عرضه این عنوان را بر روی دو کنسول Sony یعنی PS4 و PS Vita مشخص کرد.

آقای جولیوس گولدبورگ امروز در بلاگ Playstation اعلام کرد که این عنوان نسبت به عنوان قبلی شامل شخصیت جدید، دوستان جدید و دارای ویژگیهای جدیدی برای ارتقاء شخصیت بازی و نقشه بزرگ‌تر است. 

اسم شخصیت اصلی بازی دورتی مک کرنک است که و می خواهد وارد یک سفر شگفت انگیز شود. در این سفر بازیکن با افرادی آشنا می شوید که اهداف مختلفی دارند و برخی می خواهند راه شما را سد کنند و برخی نیز راه شما را ساده تر می کنند و این دست بازیکن است که با چه کسانی دوست و با چه کسانی دشمن شود.

ارتقاء ویژگی های دورتی، مهمترین چیز در بازی است. اضافه کردن نقشه بزرگتر می تواند تجربه کردن این بازی را بسیار طولانی تر کند. بازیکنان حدود 10 ساعت گیم پلی و حتی بیشتر نیاز خواهند داشت تا این عنوان را به پایان برساند. لازم به ذکر است این بازی از قابلیت کراس بای PS4 و PS Vita استفاده می کند.

عنوان SteamWorld Dig 2 هم اکنون برای Nintendo Switch در دسترس می باشد و نسخه‌های PS4 و PS Vita نیز در تاریخ پنج شنبه دو هفته دیگر مصادف با 30 شهریور ماه در آمریکای شمالی و نیز در اروپا در 5 مهر عرضه خواهد شد.

در انتها می توانید این تصاویر را مشاهده کنید:

درباره‌ی نوید غلامی

Pray for the BEST , Prepare for the WORST

بیشتر بخوانید

نقد و بررسی Firewatch

به راستی بشر تا چه اندازه از درون خویش آگاه است؟ به اعماق اقیانوس ها …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *