خانه / پلتفرم / PC / کارگردان AC Origins: نسخه Xbox One X زیباترین نسخه بازی است

کارگردان AC Origins: نسخه Xbox One X زیباترین نسخه بازی است

عنوان Assassin's Creed Origins یکی از مورد انتظار ترین عناوین از سری Assassin's Creed است. حال Ashraf Ismail کارگردان بازی Assassin's Creed origins درباره‌ی بهترین نسخه این بازی صحبت می‌کند.

با توجه به قدرت Xbox One X و قراردادی که بین دو شرکت Ubisoft و Microsoft امضا شده است ما بیشتر تریلرهای بازی را بر روی این کنسول پرقدرت مشاهده می‌کنیم. طبق صحبت‌های Ashraf Ismail  بازی بر روی کنسول Xbox One X بهترین کیفیت را خواهد داشت و  هیچ تلاش اضافی برای تیمش ایجاد نکرده و شایان ذکر است که تجربه بازی بر روی همه پلتفرم‌ها یکسان خواهد بود و تیم توسعه‌دهنده در تلاش است تا بازی بر روی همه پلتفرم‌ها در بهترین وضعیت ممکن اجرا شود.

کارکردن با Xbox One Scorpio بسیار لذت‌بخش بوده و این کنسول می‌تواند بازی را با رزولیشن بسیار بالا اجرا کند. تجربه بازی با Xbox One X بسیار زیباست و با توجه به قدرت این پلتفرم ما حافظه رم و ابزار بیشتری داریم تا حداکثر خلاقیت خود را نشان دهیم.
برای افرادی که مشغول ساخت یک بازی جهان باز هستند، وجود این ابزار پیشرفته بسیار اهمیت دارد. تجربه بازی بر رو همه پلتفرم‌ها یکسان است و ما تلاش خود را می‌کنیم تا طرفداران این سری از بازی لذت ببرند اما همانطور که گفتم، بهترین نسخه‌ی بازی، نسخه‌ای است که بر روی Xbox One X اجرا می‌شود.

Assassin's Creed Origins در تاریخ 27 اکتبر مصادف با 5 آبان برای پلتفرم‌های PC، PS4 و Xbox One منتشر خواهد شد.

در انتها تریلر سینمایی این عنوان را مشاهده می کنید :

درباره‌ی نوید غلامی

Pray for the BEST , Prepare for the WORST

بیشتر بخوانید

عنوان جدید سری Dead Island به گوشی های هوشمند می آید

امروز استودیوی Deep Silver سازنده سری Dead Island در حساب توییتری خود اعلام کرد که …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *