خانه / پلتفرم / PC / با سری Batman: Arkham خداحافظی کنید

با سری Batman: Arkham خداحافظی کنید

عنوان جدیدی از سری زیبا و خارق العاده Batman: Arkham دیگر منتشر نمی شود، آقای کوین کانروی ( Kevin Conroy )، صداپیشه معروف Batman این خبر را اعلام کرده است و گفته که از این موضوع بسیار ناراحت است.

در سال 2015 که عنوان Batman: Arkham Knight منتشر شد، با داستان این عنوان بیشتر بازیکنان احتمال اتمام این سری را می دادند، که این احتمال به واقعیت تبدیل شد. هرچند انتظار می رود که عناوینی همچون Batman: Arkham Origins با داستانی متفاوت منتشر شود.

مدتی قبل از آقای کوین کانروی ( Kevin Conroy ) در کامیک کان Nashville Wizard World پرسیدند: " آیا شرکت Warner Bros قصد ساخت عنوان جدیدی از سری Batman: Arkham یا توسعه عناوین قبلی دارد یا خیر؟ " و این فرد این سوال را به این صورت جواب داد:

من باورم نمی شود که شرکت Warner Bros نمی خواهد نسخه جدیدی از آن بسازند، این شرکت بیلیون بیلیون دلار از این سری درآمد داشته اند اما متاسفم! آن ها برنامه ای برای ساخت عنوان جدید ندارند.

تا کنون از سری Arkham عناوین Batman: Arkham Asylum , Batman: Arkham City , Batman: Arkham Origins , Batman: Arkham Knight منتشر شده اند و عنوان Batman: Arkham VR هم برای PS VR ، PC منتشر شده است که تمامی این عناوین هم اکنون در دسترس می باشد.

درباره‌ی نوید غلامی

Pray for the BEST , Prepare for the WORST

بیشتر بخوانید

E3 2018 | هر آنچه از Battlefield V می دانیم + تصاویر + تریلر

عنوان Battlefield V در کنفرانس سالانه شرکت EA در رویداد E3 2018 حضور پررنگی داشت …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *