خانه / پلتفرم / PlayStation 4 / Video | عناوین Limbo+Inside در یک بسته برای کنسول‌های PS4 و Xbox One عرضه می‌شوند

Video | عناوین Limbo+Inside در یک بسته برای کنسول‌های PS4 و Xbox One عرضه می‌شوند

استودیو PlayDead عناوین تحسین‌ شده‌ی Limbo و Inside را در یک بسته با نام Inside+Limbo Double pack برای کنسول‌های Xbox One و PS4 عرضه خواهد کرد.

این استودیو با همکاری شرکت Games 505، درحال اتمام ساخت این دو عنوان که در یک پک می باشد، است و در انتهای متن نیز می‌توانید تریلری از گیم‌پلی این دو عنوان مشاهده کنید. نسخه‌ی ویژه این بسته نه تنها دارای یک نسخه از هر دو عنوان است، بلکه شامل یک پوستر کلکسیونی و یک کارت هنری نیز می‌باشد که بسیار این بسته را ارزشمند می‌سازد.

بازی Limbo در سال 2010 به طور انحصاری برای پلتفرم Xbox 360 منتشر شد اما با توجه به استقبال زیادی که از این سبک و عنوان شد، استودیو PlayDead این بازی را برای پلتفرم‌های PS4, PS3, PS Vita, Xbox One وPC نیز منتشر کرد.

عنوان Inside+Limbo Double Pack هم‌اکنون در منطقه‌ی شمالی آمریکا برای پلتفرم‌های Xbox One و PS4 با قیمت 30$ در دسترس می‌باشد. این بسته در تاریخ 14 سپتامبر مصادف با 23 شهریور در مناطق اقیانوسیه، آلمان و استرالیا منتشر می‌شود. شایان ذکر است این عنوان در تاریخ 15 سپتامبر مصادف با 24 شهریور در بقیه‌ی مناطق اروپا منتشر خواهد شد.

در انتها می توانید تریلر تاریخ انتشار این عنوان را مشاهده کنید:

درباره‌ی علیرضا علی محمدی

پیشنهاد سردبیر

ضوابط و مقررات عرضه‌ی بازی به نفع بازی‌سازان و مصرف‌کنندگان داخلی تغییر می‌کند

بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای پس از ماه‌ها بررسی کارشناسی جهت رونق صنعت بازی‌سازی داخلی و …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *