خانه / پلتفرم / PlayStation 3 / کارگردان Uncharted 4 و The Last of Us، از Nau.ghty Dog جدا شد

کارگردان Uncharted 4 و The Last of Us، از Nau.ghty Dog جدا شد

بروس استرلی (Bruce Straley) یکی از مهم ترین افراد 18 سال اخیر استودیو Nau.ghty Dog و کارگردان Uncharted 4 و The Last of Us دیشب در طی یک بیانیه ای جدایی خود را از این استودیو اعلام کرد و کار جدید خود را نیز اعلام نکرده است.

در خبر جدید منتشر شده در بلاگ Nau.ghty Dog، آقای Straley اعلام کرده است که پس از 18 سال همکاری با این استودیو می خواهد این استودیو را در حالی که در بهترین شرایط قرار دارد، رها کند. این فرد علاوه بر دو بازی ذکر شده، کارگردان Uncharted Drake’s Fortune و Uncharted 2 نیز بوده است و به غیر از کارگرانی طراح هنری سری Jak And Daxter نیز بوده است.
او درباره جدایی این چنین سخن گفت :

این سخت ترین تصمیم در زندگی من است که این استودیو را رها کنم، این استودیو مانند خانه من است. اولین کار من در استودیو Nau.ghty Dog وارد شدم، طراح بافت‌ها در Crash Team Racing بود. هم اکنون این استودیو در حالی رها می کنم که دارای قوی ترین تیم ها است و بی صبرانه منتظر بازی های این استودیو هستم.

در بعد آقای Straley از همه همکاران خود از جمله Neil Druckmann و Amy Henning تشکر به عمل آورد و از طرفداران نیز تشکر ویژه کرد. این فرد هنوز از کاری که در آینده مشغول آن خواهد شد، حرفی نزده است. حال باید دید که Nau.ghty Dog می تواند با نداشتن چنین کارگردانی شاهکار هایی همچون Uncharted 4 و The Last of Us بسازد؟

درباره‌ی نوید غلامی

Pray for the BEST , Prepare for the WORST

بیشتر بخوانید

عنوان جدید سری Dead Island به گوشی های هوشمند می آید

امروز استودیوی Deep Silver سازنده سری Dead Island در حساب توییتری خود اعلام کرد که …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *