خانه / اخبار / مدیر Ubisoft: عناوین Zelda و Horizon از برخی قابلیت های بازی‌های جهان‌باز ما الهام گرفته اند

مدیر Ubisoft: عناوین Zelda و Horizon از برخی قابلیت های بازی‌های جهان‌باز ما الهام گرفته اند

آقای Yves Guillemot مدیرعامل شرکت Ubisoft کشور فرانسه در مصاحبه خود با مجله EDGE، گفته است که عناوین موفق Zelda و Horizon از برخی ویژگی های بازی های جهان باز ما الهام گرفته اند.

همانطور که می دانید شرکت Ubisoft یکی از برترین ناشران دنیای گیم است، اکنون مدیرعامل این شرکت یعنی آقای Yves Guillemot اعلام کرد که برخی بازی های برتر نقش آفرینی امسال مثل The Legend of Zelda Breath of the Wild و Horizon Zero Dawn از برخی ویژگی های بازی های جهان باز Ubisoft همچون Assassin's Creed و Far Cry و … الهام گرفته اند و آن ها را تقویت کرده اند و نیز آن ها را بی نقص ساخته اند، برای مثال می توان به رام کردن حیوانات در Far Cry اشاره کرد که در Horizon Zero Dawn پیشرفته تر شده است یا مثلا سیستم برج ها که در سری Assassin's Creed وجود دارد و در عنوان The Legend of Zelda Breath of the Wild به نحو احسن استفاده شده است.

این فرد دلیل این شباهت ها را توجه ناشران و سازندگان به بازی های یکدیگر خواند. همچنین توضیحاتی در مورد ساخت بیشتر بازی های Multiplayer توسط Ubisoft داد:

ما باید به انتظار و خواسته طرفداران اهمیت بدهیم و کاری جز ساخت عناوین محبوب نداریم و در این روز های صنعت بازی، بیشتر طرفداران خواستار بازی های Multiplayer هستند.

درباره‌ی نوید غلامی

Pray for the BEST , Prepare for the WORST

بیشتر بخوانید

عنوان جدید سری Dead Island به گوشی های هوشمند می آید

امروز استودیوی Deep Silver سازنده سری Dead Island در حساب توییتری خود اعلام کرد که …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *