خانه / پلتفرم / PlayStation 4 / کوجیما حضور خود را در Brazil Game Show تائید کرده است

کوجیما حضور خود را در Brazil Game Show تائید کرده است

رویداد Brazil Game Show حدود یک ماه دیگر آغاز می‌شود و آقای Hideo Kojima حضور خود در این رویداد را تایید کرده است، این خبر جذابیت این رویداد را بی شک دو چندان می کند.

Brazil Game Show در تاریخ 11 اکتبر مصادف با 19 مهر شروع می‌شود و دو روز بعد در تاریخ 13 اکتبر مصادف با 21 مهر پایان می‌یابد. برای افرادی که در این رویداد شرکت می‌کنند اتفاقات بسیار جالب و هایجان انگیزی رخ خواهد داد، برای مثال این موضوع تایید شده است که آقای Hideo Kojima سازنده و مغز متفکر سری بازی Metal Gear Solid، برای بازی مورد انتظار Death Stranding در این رویداد حضور خواهد داشت.

البته این اولین باری است که Hideo Kojima در Brazil Game Show حضور دارد. این در حالی است که هیچ اطلاعاتی از چگونگی حضور او در این نمایشگاه در دسترس نمی‌باشد. اما به‌ نظر می‌رسد که او می‌خواهد درباره‌ی بازی Death Stranding صحبت کند، تاریخ انتشار این بازی مشخص نیست و ما هیچ اطلاعاتی درباره این عنوان نداریم. این بهترین فرصت برای به دست آوردن اطلاعاتی در مورد این بازی است.

Death Stranding به طور انحصاری برای کنسول PS4 در دست ساخت است و هنوز هیچ تاریخ انتشار مشخصی برای آن اعلام نشده است. شایان ذکر است که به احتمال زیاد این عنوان در تاریخ نامعلومی از سال 2019 منتشر خواهد شد.

درباره‌ی نوید غلامی

Pray for the BEST , Prepare for the WORST

بیشتر بخوانید

عنوان جدید سری Dead Island به گوشی های هوشمند می آید

امروز استودیوی Deep Silver سازنده سری Dead Island در حساب توییتری خود اعلام کرد که …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *