خانه / پلتفرم / PlayStation 4 / Video | مقایسه گرافیکی Call of Duty WWII بر روی PS4 Pro و Xbox One X

Video | مقایسه گرافیکی Call of Duty WWII بر روی PS4 Pro و Xbox One X

در حالی که نزدیک به دو هفته از انتشار بازی Call of Duty WWII می گذرد، چندی پیش مقایسه گرافیکی بر روی کنسول های قدرتمند PS4 Pro و Xbox One X صورت گرفته است.

همانطور که می دانید کنسول های PS4 Pro و Xbox One X پرقدرتمند ترین کنسول های ساخته شده دو شرکت Sony و Microsoft است و هردو در این بازی از قابلیت HDR ( رزولوشن پویا ) استفاده می کنند که هر چیز را از پیش زیباتر می سازد و نیز قابلیت 4K که در هر دو کنسول وجود دارد به زیبایی های این بازی اضافه می کند.

اگر ویدئو مقایسه گرافیکی را دیده باشید و اگر دقت بالایی داشته باشید، متوجه می شوید که در نسخه کنسول Xbox One X شاهد تعداد پیکسل های بیشتری هستیم و در نتیجه تصویر شفاف و بهتری را مشاهده می کنیم. در نسخه PS4 Pro شاهد جزئیات و بافت هایی هستیم که نسبتا به Xbox One X کمی بدتر است.

همانطور که گفته شد هر دو کنسول از قابلیت HDR ( رزولوشن پویا ) استفاده می کنند و این قابلیت نیاز به پردازش گرافیکی بیشتری دارد و به همین علت در صحنه هایی که جزئیات بالاست و به نوعی صحنه سنگین است، در هردو کنسول رزولوشن افت می کند. حداقل رزولوشن برای این دو کنسول 1920×2160 می باشد اما بعضی از وقت ها تا 3840×2160 نیز ارتقاء می یابد و نسخه Xbox One X در این ارتقاء بسیار موفق عمل کرده است.

در مجموع کنسول قدرتمند Xbox One X توانسته در مقابل PS4 Pro بهتر عمل کند، در پلتفرم های دیگر نیز این عنوان بسیار عادلانه عمل کرده و رقابت پلتفرم ها با هم بسیار نزدیک است. نکته قابل به ذکر دیگر این است که قیمت PS4 Pro حدود 100$ دلار از Xbox One X کمتر است.

شما نیز می توانید بررسی عنوان Call of Duty WWII را از اینجا مشاهده کنید. در پایان می توانید مقایسه گرافیکی عنوان Call of Duty WWII بین PS4 Pro و Xbox One X مشاهده کنید:

درباره‌ی نوید غلامی

Pray for the BEST , Prepare for the WORST

بیشتر بخوانید

عنوان جدید سری Dead Island به گوشی های هوشمند می آید

امروز استودیوی Deep Silver سازنده سری Dead Island در حساب توییتری خود اعلام کرد که …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *