خانه / پلتفرم / PlayStation 4 / نسخه بتای عمومی عنوان EA Sports UFC 3 به طور رسمی آغاز شد

نسخه بتای عمومی عنوان EA Sports UFC 3 به طور رسمی آغاز شد

حدود چند هفته گذشته بود که استودیو Electronic Arts از عنوان EA Sports UFC 3 رونمایی کرد و از عرضه آن در ماه فوریه خبر داد. حال استودیو ناشر EA Sports UFC 3 اعلام کرده که بازی‌بازان می‌توانند نسخه‌ بتای این عنوان را قبل از عرضه‌ی رسمی تجربه کنند.

نسخه‌ بتای این بازی در شامل چهار حالت Fight Mode ،Online Quick Fight ،Practice Mode و UFC Ultimate Team می‌شود. بتای EA Sports UFC 3 از همین امروز آغاز می‌شود و تا تاریخ 4 دسامبر مصادف با دوشنبه 13 آذر ادامه دارد.

با توجه به اطلاعات به دست آمده پیشرفت گرافیکی EA Sports UFC 3 نسبت به عنوان قبلی از این سری بسیار قابل توجه است و بازی‌بازان در نسخه بتا می‌توانند شاهد این موضوع باشند. استودیو Electronic Arts در ساخت این عنوان از تکنولوژی انیمیشن جدیدی با نام Real Player Motion بهره گرفته است که می‌تواند بیش از 5 هزار انیمیشن جدید را به بازی اضافه کند.

EA Sports UFC 3 در تاریخ 2 فوریه 2018، مصادف با 23 بهمن 96 برای دو کنسول Xbox One و PlayStation 4 عرضه می‌شود. همچنین بازی‌بازان می‌توانند با خریداری نسخه EA Sports UFC 3 Champions Edition از امکانات بیشتری از جمله 3 روز دسترسی زودتر به این عنوان بهره‌مند شوند.

درباره‌ی نوید غلامی

Pray for the BEST , Prepare for the WORST

بیشتر بخوانید

عنوان جدید سری Dead Island به گوشی های هوشمند می آید

امروز استودیوی Deep Silver سازنده سری Dead Island در حساب توییتری خود اعلام کرد که …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *