خانه / پلتفرم / PC / محتویات Season-Pass عنوان FarCry 5 اعلام شد

محتویات Season-Pass عنوان FarCry 5 اعلام شد

امروز Ubisoft اطلاعات جدیدی درباره محتویات Season-Pass جدیدترین نسخه از سری FarCry که با نام FarCry 5 شناخته می شود اعلام کرد. در ادامه با بازی پلی همراه باشید.

مخاطبان در صورت خرید Season-Pass بازی به سه محتوای الحاقی که هر کدام تم خاصی دارند دسترسی خواهند داشت. این بسته های الحاقی شامل موارد زیرند:

  • Hours of Darkness : بازیکنان را به دوره ی جنگ های آمریکا و ویتنام می برد و در آن باید با شورشی های ویتنامی یا همان Việt Cộng ها مبارزه کنید.
  • Dead Living Zombies : بازیکنان را در فضایی مانند فیلم های درجه دو(B-Movie) سالهای نه چندان دور سبک ترسناک قرار می دهد و در آن باید با موج زامبی ها رودررو شوند.
  • Lost on Mars :بازیکنان را به سطح سیاره ی مریخ می برد و باید در آن با موجودات فضایی سروکله بزنید.

همچنین در کنار این سه مرحله ی اضافه، خریداران سیزن پس از امکاناتی مانند Map Editor یا ویرایشگر مراحل بازی برخوردار خواهند بود و بر روی پلتفرم های PS4 و Xbox One می توانند 4 هفته زودتر به نسخه ی بازسازی شده FarCry 3 با عنوان FarCry 3: Classic Edition دسترسی داشته باشند. هر چند FarCry 3: Classic Edition به صورت جداگانه نیز قابل خریداری است.البته اوضاع برای کاربران PC کمی متفاوت است و بازیکنان این پلتفرم نسخه‌ی معمولی Far Cry 3 را به‌ رایگان دریافت می‌کنند.

قیمت Seaso-Pass بازی FarCry 5 هنوز اعلام نشده اما نسخه ی Gold Edition آن که 100 دلار قیمت دارد شامل سیزن پس نیز خواهد بود.

درباره‌ی نوید غلامی

Pray for the BEST , Prepare for the WORST

بیشتر بخوانید

نقد و بررسی Firewatch

به راستی بشر تا چه اندازه از درون خویش آگاه است؟ به اعماق اقیانوس ها …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *