خانه / پلتفرم / PC / مقایسه گرافیکی The Crew 2 بر روی Xbox One ،PC و Xbox One X

مقایسه گرافیکی The Crew 2 بر روی Xbox One ،PC و Xbox One X

به تازگی مقایسه گرافیکی عنوان جدید یوبی سافت یعنی عنوان The Crew 2 منتشر شده است که پلتفرم های Xbox One ، PC و Xbox One X را به چالش می کشد. با بازی پلی همراه باشید.

همانطور که می دانید عنوان The Crew 2 عنوان محبوب طرفداران سبک ریسینگ است و امروز این عنوان در دسترس بازیکنان قرار می گیرد اما این مقایسه بر روی نسخه Open Beta این عنوان صورت گرفته است.

در این ویدئو ما شاهد هستیم که این عنوان بر روی PC با آخرین تنظیمات گرافیکی و بر روی دو کنسول Xbox One و Xbox One X اجرا شده است.

در صحنه اول که هواپیما پرواز می کند تقریباََ در هر سه یک کیفیت یکسان مشاهده می کنیم اما تنها تفاوت در نسخه Xbox One است که به نظر می رسد در فاصله های بسیار دور مشخصات کمتری نسبت به دو نسخه دیگر نشان می دهد.

در بعد جزئیات بر روی ماشین قرمز رنگ را می بینیم که نسخه PC با اختلاف از دو نسخه دیگر بهتر است و جزئیات بسیار بیشتری را به ما نشان می دهد.

در سایه ها باز هم نسخه PC است که خود را بالاتر از همه می بیند و در نسخه های Xbox One و Xbox One X سایه ها همگی به طور نیم سایه هستند اما در PC سایه ها با مرز هایی مشخص وجود دارند.

در کیفیت آب ها مشاهده می کنید که نسخه Xbox One بسیار بسیار بدتر از دو نسخه دیگر است و در مقایسه دو نسخه دیگر یعنی PC و Xbox One X ، نسخه PC رنگ بهتری به ما نشان می دهد.

در ادامه وقتی تصویر بسیار زوم می شود و به کیفیت پیکسلی می رسد، میبینیم که نسخه PC بسیار بهتر از دو نسخه دیگر عمل کرده است.

عنوان The Crew 2 هم اکنون برای PC، PS4 و Xbox One در دسترس می باشد.

در پایان می توانید این مقایسه گرافیکی را مشاهده کنید:

درباره‌ی نوید غلامی

Pray for the BEST , Prepare for the WORST

بیشتر بخوانید

عنوان جدید سری Dead Island به گوشی های هوشمند می آید

امروز استودیوی Deep Silver سازنده سری Dead Island در حساب توییتری خود اعلام کرد که …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *