خانه / پلتفرم / Nintendo Switch / جدول فروش هفتگی بریتانیا: Crash Bandicoot با قدرت بر می گردد

جدول فروش هفتگی بریتانیا: Crash Bandicoot با قدرت بر می گردد

اگر یادتان باشد عنوان Crash Bandicoot N. Sane Trilogy در سال پیش توانست چندین هفته متوالی صدر جدول فروش را مال خود کند و به صدرنشینی بتازد، حال دوباره با انتشار آن برای پلتفرم های دیگر، باقدرت به صدرنشینی بازگشته است و عنوان تازه منتشر شده The Crew 2 را کنار زده است. با بازی پلی همراه باشید.

عنوان Crash Bandicoot N. Sane Trilogy که به تازگی برای دیگر پلتفرم ها (Xbox One ،PC و Nintendo Switch) منتشر شده است، پس از یک سال در صدر جدول فروش قرار دارد و توانسته عنوان تازه منتشر شده The Crew 2 که به نظر می رسد به دلیل تازه بودن فروش بالایی داشته است و مثل نسخه اول نتوانسته موفق ظاهر شود، در رده دوم است.

عنوان FIFA 18 نیز به نظر می رسید که به دلیل جو جام جهانی و وجود بخش مخصوص این رویداد، فروش بالایی داشته باشد، در رده سوم است و نسبت به هفته قبل از رده دوم سقوط کرده است و به نسبت از شروع جام جهانی کم کم به پایین جدول می آید.

صدر نشین هفته قبل یعنی بازی Mario Tennis Aces نتوانست صدر نشینی را مال خود نگه دارد و با یک سقوط سه رده ای، رده چهارم را از آن خود کرده است. باز هم انحصاری دیگر از PS4 یعنی عنوان بی نظیر God of War قرار دارد.

در رده ششم، عنوانی دیگر از سری Mario یعنی Mario Kart 8 Deluxe قرار دارد و در رده بعدی عنوان نه چندان موفق Star Wars Battlefront 2 جای دارد. 

بازی همیشگی GTA V در رده هشتم می باشد و همانطور که می دانید این عنوان تقریباََ از لحظه انتشار در این لیست حضور دارد و در رده نهم نیز عنوان موفق شرکت Bethesda یعنی Fallout 4 قرار دارد و در پایان یعنی رده دهم عنوان شوتر Far Cry 5 جای گرفته است.

در پایان جدول فروش هفتگی بریتانیا را می توانید مشاهده کنید:

  1. Crash Bandicoot N. Sane Trilogy
  2. The Crew 2
  3. FIFA 18
  4. Mario Tennis Aces
  5. God of War
  6. Mario Kart 8 Deluxe
  7. Star Wars Battlefront 2
  8. GTA V
  9. Fallout 4
  10. Far Cry 5

درباره‌ی نوید غلامی

Pray for the BEST , Prepare for the WORST

بیشتر بخوانید

عنوان جدید سری Dead Island به گوشی های هوشمند می آید

امروز استودیوی Deep Silver سازنده سری Dead Island در حساب توییتری خود اعلام کرد که …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *