خانه / پلتفرم / PlayStation 4 / Insomniac Games از بازخورد طرفداران نسبت به Spider-Man می گوید

Insomniac Games از بازخورد طرفداران نسبت به Spider-Man می گوید

از زمان انتشار اولین تریلر  Spider-Man تا کنون این عنوان همیشه مورد استقبال هواداران و منتقدان بوده است اما این بازی خالی از مشکل نیست و یکی از این مشکلات که ظاهرا حسابی استودیو سازنده ،  Insomniac Games  ، را  مشغول کرده است مشکل تارهای Spider-Man است.
البته این مشکل چیز جدیدی در سری Spider-Man نیست و همیشه این مشکل گریبان گیر تیم سازنده بوده است.

Bryan Intihar کارگردان این عنوان مورد انتظار در طی مراسمD23 Expo 2017 راجع به بهبودات بازی و بازخورد طرفداران گفته است:

بله، ارائه‌ی درست حرکت تار عنکبوت، موضوعی حیاتی و یک نیاز است. حتی از E3 2017 که یک ماه قبل برگزار شد، ما حرکت و استفاده از تار عنکبوت را بهبود بخشیده‌ایم و اکنون کسب سرعت، راحت‌تر است. بله، ما همه‌ی بازخوردها را شنیده‌ایم – ما به شما بسیار گوش می‌دهیم بچه‌ها! و مدام به دنبال بهبود بیشتر بازی هستیم. ما می‌خواهیم که همچنان این جریان را داشته باشیم. هیچ مانعی آن‌قدر بزرگ نیست که بر او [پیتر] غلبه کند. نه تنها گردش و حرکت، بلکه مبارزات نیز هر روز تکامل می‌یابند. شما ابزار Tripwire را می‌بینید، درست است؟ پیتر می‌تواند آن را به اشیاء و همچنین دشمنان بچسباند و اگر این دشمنان به اندازه‌ی کافی نزدیک به هم باشند، به یکدیگر برخورد می‌کنند. پس ما می‌خواهیم ابزارهای بسیاری داشته باشیم که به پیتر اجازه دهند در طول مبارزات، سرگرم هم بشود.

Spider-Man در تاریخی نامشخص در سال 2018 به صورت انحصاری برای کنسول PS4 منتشر خواهد شد. همچنین می توانید ویدیویی که اخیرا از مراحل پشت صحنه بازی منتشر شده است را نیز از این جا مشاهده کنید.

درباره‌ی نوید غلامی

Pray for the BEST , Prepare for the WORST

بیشتر بخوانید

نقد و بررسی Firewatch

به راستی بشر تا چه اندازه از درون خویش آگاه است؟ به اعماق اقیانوس ها …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *