خانه / پلتفرم / PC / مدیر کل استودیوی BioWare درباره ی Anthem می گوید

مدیر کل استودیوی BioWare درباره ی Anthem می گوید

عنوان Anthem اززمانی که برای اولین بار در کنفرانس Xbox به نمایش گذاشته و معرفی شد همه را هیجان زده کرد. عنوانی که گرافیک بسیار چشم نوازی داشت و با اعلام اجرا شدن آن برروی کنسول Xbox One X دوباره همه را متعجب کرد.

استودیوی BioWare  اصولا با بازی های نقش آفرینی حول محور یک شخصیتی که می سازد شناخته شده است اما به نظر می رسد برای عنوان Anthem آنها به دنبال راهی متفاوت رفته اند؛ حال مدیر کل این استودیو آقای Aaron Flynn راجع به عنوان مورد انتظار خود در آخرین مصاحبه ی خود گفته است :

پس از انتشار آخرین نسخه از Mass Effect توسط تیم ما یعنی Mass Effect 3، با گروه خود در استودیو واقع در ادمونتون (Edmonton – شهری در کانادا) نشسته بودیم و به این فکر افتادیم که به‌دنبال ایده‌ای جدید برویم. ایده‌ای تازه برای ساخت یک عنوان خلاقانه و بسیار نادر، و در ادامه شرکت مادرمان یعنی Electronic Arts به ما فرصتی داد تا بصورت جدی برروی این طرح کار کنیم. سپس تیم ما تمام فکر و ذکر خود را معطوف این ایده کرد. خب، بنظر شما نکته جذاب Anthem چه می‌تواند باشد؟

من هم‌اکنون دو فرزند پسر دارم و همیشه به‌ دنبال عنوانی بودم که بتوانم با آن‌ها تجربه کنم. درحال حاضر، این فرصت برای من پیش آمده تا عنوانی بسازم که بتوانم بهمراه دو پسرم بازی کنم. ما دوست داریم که با یکدیگر به انجام بازی بپردازیم، و این را می‌دانم که هم‌اکنون زنان، مردان و دوستان بسیاری در استودیوی ما حضور دارند که چنین حسی پیدا کرده‌اند. بنابراین Anthem نمایانگر ایجاد تحولی در استودیوی Bioware است، اعضای تیم ما در استودیو کمی پیرتر و بالغ‌تر شده‌اند. Anthem موقعیتی را برای ما ایجاد کرده تا عنوانی بسازیم که بتوانیم با خانواده‌هایمان تجربه کنیم.

Anthem در پاییز سال 2018 برای پلتفرم های PS4 ، Xbox One ، PC عرضه خواهد شد

درباره‌ی نوید غلامی

Pray for the BEST , Prepare for the WORST

بیشتر بخوانید

نقد و بررسی Firewatch

به راستی بشر تا چه اندازه از درون خویش آگاه است؟ به اعماق اقیانوس ها …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *