خانه / اخبار / The Good Life تازه ترین اثر خالق The Deadly Premonition معرفی شد

The Good Life تازه ترین اثر خالق The Deadly Premonition معرفی شد

جدیدترین عنوان خالق عناوین  Deadly Premonition و D4: Dark Dreams Don’t Die امروز با انتشار اطلاعاتی از داستان آن معرفی شد. آقای هیدتاکا سویهیرو (Hidetaka “Swery” Suehiro)  این عنوان با نام The Good Life را معرفی کردند. the Good Life اولین اثر استودیوی White Owls خواهد بود که شخص Swery پس از ساخت D4: Dark Dreams Don’t Die اقدام به تاسیس آن نمود.

بودجه ی ساخت the Good Life از طریق سرویس Fig Mailer تامین می شود و بازی در تاریخ 2 سپتامبرسال جاری میلادی جهت تامین بودجه ساخت خود بر روی اینن سایت قرار گیرد.

وقایع بازی در شهری در کشور انگلیس بنام  Rainy Woods روایت می شود، شهری که به گفته ساکنانش " شادترین شهر دنیا " ست. بازیکن در نقش عکاسی اهل نیویورک بنام نائومی ( Naomi) قرار خواهد گرفت که بتازگی برای زندگی و کار به این شهر نقل مکان کرده است. نائومی بزودی متوجه رازی درباره شهر می شود و آن هم این است که تمامی ساکنان شهر در شب تبدیل به گربه می شوند. در ادامه نائومی درمیابد که خود او نیز این قابیلت را دارد که شب هنگام به گربه ای تبدیل شود و در شهر گشت و گذار کند. حال این وظیفه نائومی و بازیکن است که راز این اتفاق را پیدا کنند.

هنوز جزئیاتی از تاریخ عرضه ی بازی یا پلتفرم های مقصد آن اعلام نشده و احتمالا باید تا نمایشگاه Pax West منتظر باشیم تا اطلاعات بیشتری از طریق پنل هیدتاکا سویهیرو منتشر شود.

درباره‌ی نوید غلامی

Pray for the BEST , Prepare for the WORST

بیشتر بخوانید

عنوان جدید سری Dead Island به گوشی های هوشمند می آید

امروز استودیوی Deep Silver سازنده سری Dead Island در حساب توییتری خود اعلام کرد که …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *